Autor:Katarzyna Porębska
  06.09.2019 godz. 22:37  |   0

Beskidy 2019: zwycięstwo BBTS Bielsko-Biała i MCKiS Jaworzno

W piątek w Bielsku-Białej rozpoczął się XVIII Międzynarodowy Turniej Siatkarski Beskidy 2019. W pierwszym dniu turnieju zwycięstwo odniósł BBTS Bielsko-Biała i MCKiS Jaworzno.

Turniej w Bielsku-Białej rozpoczął się od spotkania MCKiS Jaworzno i VK Ostrava. Drużyny rozegrały łącznie cztery sety, ale zdecydowanie lepszym zespołem okazali się jaworznianie, którzy wytrzymali końcówki.

W drugim meczu dnia bielszczanie bardzo pewnie pokonali TJ Slavia Svidnik 3:0. Trenerzy zdecydowali się jeszcze rozegrać dodatkowego seta, którego tym razem na swoją stronę rozstrzygnęli goście 22:25.

Wyniki i program XVIII Międzynarodowego Turnieju Siatkarskiego Beskidy 2019
6 września (piątek)
MCKiS Jaworzno - VK Ostrava 3:1 (25:22, 18:25, 25:18, 25:17)
BBTS Bielsko-Biała - TJ Slavia Svidnik 3:0 (25:21, 25:14, 25:15) dodatkowy set 22:25.