Mecze

AZS AGH Kraków vs LUK Politechnika Lublin


 
 

SZCZEGÓŁY

Faza:zasadnicza
Termin:9
Numer meczu:62
MVP:Patryk Łaba
Liczba widzów:210
 
Sędzia pierwszy:Grzegorz Janusz
Sędzia drugi:Rafał Pośpiech
Komisarz:Dariusz Parkitny
 

INFORMACJE O HALI

Nazwa:Hala Sportowa SWFiS AGH
Adres:ul.Piastowska 26a
Miasto:Kraków
Liczba miejsc siedzących w hali:300
 

PRZEBIEG MECZU

SetCzasPunktyWynik
100:2216:250:1
200:3126:241:1
300:2520:251:2
400:2225:172:2
500:2018:163:2
Łącznie02:00105:1073:2
 

AZS AGH Kraków

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
1Hubert Piwowarczyk 00000,0000000,0000000,0000,00
2Mikołaj Olejnik ***3567020,00201150,001000550,0010,20
4Karol Jankiewicz 16328000,0000000,00200150,0010,33
5Piotr Janusz 3*22000,0000000,0020200,0021,00
6Piotr Fenoszyn **6238020,0000000,0000000,0030,75
9Daniel Gąsior 436**410040,0011000,001734317,6510,20
13Bartosz Michalak *25241214000,0000000,001101763,6451,00
16Przemysław Stąsiek (L)***00000,002226522,7300000,0000,00
17Maciej Czyrek (L)***00000,001612318,7500000,0000,00
20Mikołaj Szewczyk 541461112040,00211429,522241836,3630,60
95Jakub Macyra 652511321010,0000000,0012001083,3330,60
99Patryk Łaba 214132322430,803126825,8128121967,8600,00
Łącznie     761044160,80937191920,431048105350,96193,80

LUK Politechnika Lublin

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
1Kamil Durski 11211221130,2010100,0000000,0010,20
2Roman Oroń *3346120,3300000,00300266,6710,33
3Rafał Cabaj (L)*****00000,002314730,4300000,0000,00
4Paweł Toborek (L)*00000,0000000,0000000,0000,00
5Kamil Szaniawski 661661015100,2000000,00901777,7820,40
6Szymon Seliga **02000,0000000,0000000,0000,00
7Szymon Pałka *01000,00200150,0000000,0000,00
8Pawel Rusin 223221418130,2021131152,3826251246,1510,20
9Damian Wierzbicki 445442814130,2000000,0042152661,9010,20
10Sławomir Stolc 556551621200,404127819,5124241354,1710,20
11Bartłomiej Giza 00000,0000000,0000000,0000,00
12Dawid Prusak 00000,0000000,0000000,0000,00
13Radosław Sterna 33466030,0000000,00821337,5031,00
14Jędrzej Goss ***23010,0000000,00402250,0000,00
27Bartłomiej Zrajkowski **01000,0000000,0000000,0000,00
Łącznie     821087151,40884152730,681167186556,03102,00

Newsletter

sponsor tytularny
sponsorzy
media
partnerzy

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu świadczenia usług i w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, w jej ustawieniach. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies, kliknij „Zamknij”. Jeżeli nie wyrażasz zgody – zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookies

Zamknij