Mecze

Lechia Tomaszów Mazowiecki vs Mickiewicz Kluczbork


 
 

SZCZEGÓŁY

Faza:zasadnicza
Termin:2
Numer meczu:12
MVP:Dawid Bułkowski
Liczba widzów:430
 
Sędzia pierwszy:Tomasz Lisiecki
Sędzia drugi:Tomasz Grzegorek
Komisarz:Andrzej Skorupa
 

INFORMACJE O HALI

Nazwa:Hala ZSP nr 3 im. W. Gawłowskiego
Adres:ul. Legionów 47
Miasto:Tomaszów Mazowiecki
Liczba miejsc siedzących w hali:299
 

PRZEBIEG MECZU

SetCzasPunktyWynik
100:2219:250:1
200:2525:211:1
300:2928:301:2
400:2821:251:3
Łącznie01:4493:1011:3
 

Lechia Tomaszów Mazowiecki

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
2Adam Kącki **11010,0030100,00210150,0000,00
5Krzysztof Pigłowski *01010,0000000,0000000,0000,00
6Bartłomiej Neroj 4222613030,0000000,00510360,0030,75
7Michał Błoński 5333914060,002918310,342033945,0000,00
10Kamil Gutkowski 2666816030,002811527,141611743,7510,25
11Mateusz Kańczok 15552614040,0000000,0040242460,0020,50
13Przemysław Toma 3111420020,00301133,33621233,3320,50
15Bartłomiej Janus 6444712000,00200150,001011550,0020,50
16Adam Miniak *10000,0000000,001001100,0000,00
20Marcel Hendzelewski **03010,0000000,0000000,0000,00
23Dawid Ogórek (L)****00000,00151200,0000000,0000,00
77Paweł Stabrawa *00000,0000000,0000000,0000,00
Łącznie     62940210,008032778,7510011105252,00102,50

Mickiewicz Kluczbork

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
1Rafał Pawlak *00000,0000000,0010000,0000,00
2Jakub Lewandowski 34341113130,2510000,00800675,0041,00
3Dawid Bułkowski 56561416030,00130617,6926241453,8500,00
7Maciej Kowalonek **03000,0000000,0000000,0000,00
8Konrad Mucha 00000,0000000,0000000,0000,00
9Adam Parcej **00000,0000000,0000000,0000,00
10Marcin Jaskuła (L)00000,0000000,0000000,0000,00
11Konrad Woroniecki 1212122020,0000000,0011000,0010,25
12Vladislav Loshakov 6161916010,0000000,001310861,5410,25
13Łukasz Szablewski *00000,0000000,0000000,0000,00
14Artur Pasiński 23231418260,501504320,0024221145,8310,25
16Łukasz Owczarz 45451712050,0000000,0028231450,0030,75
23Kacper Wasilewski (L)****00000,0044013715,9100000,0000,00
Łącznie     661003200,75730231115,07101895352,48102,50

Newsletter

sponsor tytularny
sponsorzy
media
partnerzy

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu świadczenia usług i w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, w jej ustawieniach. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies, kliknij „Zamknij”. Jeżeli nie wyrażasz zgody – zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookies

Zamknij