Mecze

SMS PZPS I Spała vs Lechia Tomaszów Mazowiecki


 
 

SZCZEGÓŁY

Faza:zasadnicza
Termin:5
Numer meczu:29
MVP:Bartłomiej Janus
Liczba widzów:200
 
Sędzia pierwszy:Natalia Noga
Sędzia drugi:Joanna Zielińska
Komisarz:Maciej Jędrasik
 

INFORMACJE O HALI

Nazwa:COS Spała
Adres:ul. Mościckiego 6
Miasto:Spała
Liczba miejsc siedzących w hali:400
 

PRZEBIEG MECZU

SetCzasPunktyWynik
100:3125:270:1
200:3428:300:2
300:2525:171:2
400:3023:251:3
Łącznie02:00101:991:3
 

SMS PZPS I Spała

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
3Michał Ciok *00000,001001100,0000000,0000,00
7Przemysław Kupka 43**510010,0000000,001714423,5310,25
8Dominik Kramczyński 6566414020,0000000,00811337,5010,25
9Jakub Czerwiński 21221329120,252024840,0027151244,4400,00
10Jakub Durski 1611213010,0020200,00300266,6700,00
11Michał Nowakowski (L)****00000,001917210,5300000,0000,00
13Adrian Markiewicz 3233813020,00201150,00900666,6720,50
14Michał Gierżot 54551915040,003529617,1442231842,8610,25
18Maciej Nowowsiak 00000,0000000,0000000,0000,00
19Dawid Dulski **44187110,2500000,0022001463,6430,75
23Igor Gniecki ***00000,0000000,0000000,0000,00
33Jordan Zaleszczyk 00000,0000000,0000000,0000,00
Łącznie     691012130,50795231822,781285135946,0982,00

Lechia Tomaszów Mazowiecki

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
2Adam Kącki 47020,001003330,00600350,0010,00
3Karol Rawiak 118120,002006420,002312939,1310,00
5Krzysztof Pigłowski 310110,0000000,0010000,0020,00
6Bartłomiej Neroj 19020,0000000,0020000,0010,00
7Michał Błoński 1815140,0025110416,0036221747,2200,00
10Kamil Gutkowski 23000,0040300,00400250,0000,00
13Przemysław Toma 515010,0010000,00500480,0010,00
15Bartłomiej Janus 1715100,0000000,0017101164,7150,00
16Adam Miniak 12010,0010100,0020000,0010,00
20Marcel Hendzelewski 00000,001001100,0000000,0000,00
23Dawid Ogórek (L)00000,0026111519,2300000,0000,00
77Paweł Stabrawa 1614160,0000000,0038441436,8410,00
Łącznie     78985191,25882341719,32134886044,78133,25

Newsletter

sponsor tytularny
sponsorzy
media
partnerzy

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu świadczenia usług i w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, w jej ustawieniach. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies, kliknij „Zamknij”. Jeżeli nie wyrażasz zgody – zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookies

Zamknij