Mecze

BBTS Bielsko-Biała vs LUK Politechnika Lublin


 
 

SZCZEGÓŁY

Faza:zasadnicza
Termin:3
Numer meczu:17
MVP:Pawel Rusin
Liczba widzów:450
 
Sędzia pierwszy:Paweł Zajc
Sędzia drugi:Wojciech Głód
Komisarz:Sebastian Michalak
 

INFORMACJE O HALI

Nazwa:Hala Pod Dębowcem
Adres:ul. Karbowa 26
Miasto:Bielsko-Biała
Liczba miejsc siedzących w hali:3009
 

PRZEBIEG MECZU

SetCzasPunktyWynik
100:2723:250:1
200:2213:250:2
300:2425:211:2
400:2823:251:3
Łącznie01:4184:961:3
 

BBTS Bielsko-Biała

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
1Jarosław Macionczyk 2144218010,0000000,00200150,0010,25
2Klaudiusz Englart (L)00000,0000000,0000000,0000,00
5Michał Żuk 32551618260,50330151545,4525321352,0010,25
7Sergii Kapelus 652279120,2522210627,272115628,5700,00
10Adrian Hunek 43661211120,2500000,00911555,5661,50
11Kajetan Marek (L)****00000,001808422,2200000,0000,00
12Mateusz Frąc 54111312040,0000000,0030651240,0010,25
13Tomasz Piotrowski *01000,0020200,0020000,0000,00
14Bartłomiej Dorosz ***05000,0000000,0000000,0000,00
16Bartosz Cedzyński 163386020,0000000,001100545,4530,75
17Bartłomiej Oniszk ***14000,0000000,001001100,0000,00
19Kacper Popik 00000,0000000,0000000,0000,00
23Michał Makowski **11000,00302133,331001100,0000,00
Łącznie     60854171,00782372633,3310211134443,14123,00

LUK Politechnika Lublin

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
1Kamil Durski 1212419020,0000000,001001100,0030,75
2Roman Oroń *00000,0000000,0000000,0000,00
3Rafał Cabaj (L)****00000,002016735,0000000,0000,00
5Kamil Szaniawski 6161312000,0000000,00201150,0020,50
6Szymon Seliga 00000,0000000,0000000,0000,00
7Szymon Pałka 00000,0000000,0000000,0000,00
8Pawel Rusin 23232018170,252114628,5729421758,6220,50
9Damian Wierzbicki 45451715020,0000000,0034041441,1830,75
10Sławomir Stolc 56561315040,0027216414,8123141252,1710,25
13Radosław Sterna 34341014120,2500000,001301753,8520,50
14Jędrzej Goss **02000,0000000,0010000,0000,00
27Bartłomiej Zrajkowski *00000,0000000,0000000,0000,00
Łącznie     67952170,50684261725,001035125250,49133,25

Newsletter

sponsor tytularny
sponsorzy
media
partnerzy

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu świadczenia usług i w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, w jej ustawieniach. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies, kliknij „Zamknij”. Jeżeli nie wyrażasz zgody – zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookies

Zamknij