Mecze

SMS PZPS I Spała vs AZS AGH Kraków


 
 

SZCZEGÓŁY

Faza:zasadnicza
Termin:6
Numer meczu:36
MVP:Patryk Łaba
Liczba widzów:100
 
Sędzia pierwszy:Marek Orlef
Sędzia drugi:Michał Malinowski
Komisarz:Andrzej Skorupa
 

INFORMACJE O HALI

Nazwa:COS Spała
Adres:ul. Mościckiego 6
Miasto:Spała
Liczba miejsc siedzących w hali:400
 

PRZEBIEG MECZU

SetCzasPunktyWynik
100:2417:250:1
200:2822:250:2
300:2825:221:2
400:2820:251:3
Łącznie01:4884:971:3
 

SMS PZPS I Spała

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
3Michał Ciok 00000,0000000,0000000,0000,00
5Jakub Strulak 6666710120,2510000,00610583,3310,25
7Przemysław Kupka 44441617120,2500000,0035311542,8600,00
8Dominik Kramczyński 3313030,0000000,00510120,0000,00
9Jakub Czerwiński 22279010,001723423,531823633,3310,33
10Jakub Durski 1111010010,0000000,0000000,0000,00
11Michał Nowakowski (L)****00000,00174715,8800000,0000,00
13Adrian Markiewicz *33610120,3300000,00710342,8620,67
14Michał Gierżot 55552115220,50401121127,5037041848,6510,25
15Jakub Dereń (L)***00000,0000000,0000000,0000,00
17Mateusz Borkowski 00000,0000000,0000000,0000,00
19Dawid Dulski **11010,0000000,00301133,3300,00
23Igor Gniecki ***01010,0000000,0000000,0000,00
26Hubert Klat **258010,001003330,00601583,3300,00
Łącznie     64845161,25857251922,351178105446,1551,25

AZS AGH Kraków

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
2Mikołaj Olejnik *545612210,5000000,001601318,7510,25
4Karol Jankiewicz 1212320000,0010100,001001100,0020,50
5Piotr Janusz *00000,0000000,0000000,0000,00
6Piotr Fenoszyn **02020,0000000,0000000,0000,00
7Maciej Naliwajko *561111130,331614531,2520311050,0000,00
9Daniel Gąsior 401000,0000000,0000000,0000,00
13Bartosz Michalak 34341010010,0000000,001311861,5420,50
16Przemysław Stąsiek (L)00000,0000000,0000000,0000,00
17Maciej Czyrek (L)****00000,002436625,0000000,0000,00
20Mikołaj Szewczyk 5632000,00603116,67811337,5000,00
95Jakub Macyra 61611216110,2500000,001000770,0041,00
99Patryk Łaba 23232122330,752113733,3325211768,0010,25
Łącznie     66967111,75685171927,9493754952,69102,50

Newsletter

sponsor tytularny
sponsorzy
media
partnerzy

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu świadczenia usług i w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, w jej ustawieniach. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies, kliknij „Zamknij”. Jeżeli nie wyrażasz zgody – zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookies

Zamknij